Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Mujal toimumas

16/10/2008 14:58  Lipsusõlm ja norra keel selgeks e-kursuste kaudu!
 Allikas: URL | Uudis on aegunud: 09/02/2011 08:00
Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse e-Õppe Arenduskeskus

PRESSITEADE

15. oktoober 2008


Täna 15. oktoobril viiakse täiskasvanud õppija nädala raames Eestis taas läbi e-õppe päev, mille käigus saavad kõik soovijad osaleda erinevate üldhuvitavate valdkondade elektroonilistel kursustel, edastatakse e-õppe televisiooni ning propageeritakse laialdast virtuaalõpet.

E-õppe päeval internetis avatud mini e-kursustel on võimalik saada esmast koolitust lilleseadest, õpetatakse norra keelt, jagatakse teadmisi kipsist vormi tegemisel ning sõira valmistamisel, samuti jagatakse lipsusõlme tegemise nippe jms. Eraldi kursused on ka ülikoolide ning kutsekoolide õpetajatele aktiivõppe meetodite kasutamisest e-kursusel.

15. oktoobril algusega kell 15.00 toimub e-õppe televisioon (e-TV) teemal „Haridus ja tehnoloogia aastal 2018”. e-TV valmib koostöös Eesti Arengufondiga. Eesti Arengufond tutvustab saates IKT seire „EST_IT@2018“ esmaseid tulemusi. e-Õppe Arenduskeskus valmistas koostöös Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli ja Estonia Business School`iga videoklipid, kus küsitletakse välistudengeid ja hariduse võtmeisikuid, et teada saada, mis on Eesti hariduse tuleviku võti aastal 2018. e-TV on võimalik jälgida aadressil http://media.ttu.ee/e-TV.

E-õpe on järjest enam populaarsust koguv õppevorm, mis täiendab kõrgkoolide, kutseõppeasutuste ja täiskasvanute täiendkoolituse traditsioonilisi õppevorme. Praeguseks on Eestis koostatud üle tuhande erineva e-kursuse, mille läbimine on õppijatele paindlikum kui eneseharimine traditsioonilistes õppevormides.

E-õpe ühendab enamikke Eesti kõrgkoole ja kutseõppeasutusi, kes oma õppijatele pakuvad erinevaid e-kursuseid. E-õppe arendamist kutse- ja kõrghariduses koordineerib Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse e-Õppe Arenduskeskus.

Lisainfo:

http://www.e-uni.ee/e-oppija/

Ene Tammeoru - tel: 5142957

e-Õppe Arenduskeskuse juhataja

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar