Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Meie uudised

24/04/2013 12:00  Norra Sõprade kevadmatk Kloostrimetsa rabasse ja Teletorni!
Kevadpühal, 01.mail kell 13.00 koguneme Pirital Teletorni bussipeatuse juures asuval parkimisplatsil, et üheskoos minna avastama Kloostrimetsa raba ja pärast loodusmatka nautida kaunist vaadet kõrgelt Teletornist. 

Teletorni lähistel, kloostri taga metsas - maalilisel Pirita jõeoru maastikukaitsealal (ja kohati lausa uskumatu, aga täiesti pealinna piirides!) on Tallinna botaanikaaia töötajad rajanud üksteise lähedale kaks õpperada: 3,9 km ja 15 punktiga Tallinna botaanikaaia looduse-õpperada (asub osaliselt botaanikaaia territooriumil) ja 2,5 km ja 7 infotahvliga Kloostrimetsa soo õpperada. Meie huviobjektiks on seekord see viimane! 
Õpperajad osalised kattuvad, kuid siiski asub Kloostrimetsa soo õpperada kogu ulatuses väljaspool botaanikaaia territooriumi ümbritsevat tara ning on kohalike elanike jaoks üks kõige eelistatuim jalutuspaik. Imelisi hetki võib siin tabada igal aastaajal - proovime siis meiegi need kevadiselt mõnusaid hetked enda jaoks leida! 

Selleks, et meie kevadmatk õnnestuks, tulge koos mõnusa seltskonnaga ja kaasa võtke hea tuju! Selga muidugi ilmale vastavad riided ja jalga mugavad jalatsid! Pärast loodusmatka külastame Teletorni, kus vaatame ringi ja teeme väikse kosutava ampsu ning koogi-kohvi! 

Kohtume juba järgmisel kolmapäeval :) 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar